התקשר ל: 5335567 054

תמיכת מחשבים לעסקים

שרות פרטי

התקנת תשתיות פיזיות

מכירה יעוץ והתקנה

מיחשוב בראש שקט!

H.T.S.S מומחה מערכות מחשב

עקוב דרך הקישורים הבאים:

המלצות    יש לגלול את הדף למטה להמלצות נוספות
 
דוגמה לאימייל שקיבלתי מלקוח בחודש אוגוסט;

פתרתי ללקוח בעיה הקשורה לשרת דואר השוכן אצל ספק חיצוני ושהטרידה אותו כבר כמה חודשים.
הספק לא ידע לתת פיתרון!

Thanks Message from Focus
 
מכתב המלצה נוסף, מ"מרכז מוסדות בעלזא";
 
                             מומלץ בחום!!!

thanks from belz.jpgאנו עובדי ומנהלי משרדי "מרכז מוסדות בעלזא" בישראל, ממליצים בחום רב על טכנאי המחשבים הבכיר מר אילן מימוני, על מומחיותו, נסיונו הרב, ואמינותו הנפלאה.
אילן הוא ללא ספק - האיש הנכון ברגע הנכון. הוא נענה במהירות לכל קריאה, בכל שעות היום והערב, הוא מיד מנסה למצוא זמן פנוי, וממהר להדריך בטלפון לכל תקלה או בעיה.
מהיום הראשון ולאורך שנים אילן מלמד ומדריך טכניקות שימוש במחשב מהידע העצום שצבר במשך השנים, ומורה לנו על פעולות מנע רבות שישמרו על אורך חיי מערכת המחשבים אצלנו במשרדים, תוך כדי עמידה בלוח זמנים במהירות ובצורה מדויקת וטיפול בתשומת לב לפרטים הקטנים ביותר!
גם במקרים של תקלות חמורות כמו מחיקת חומר, אילן פעל ביעילות ובמהירות להציל ולשחזר חומר במומחיות ובאחריות רבה, ואף רכש עבורנו מוצרים נלווים למחשב וייעץ לנו בתושיה רבה לאורך כל הדרך - הרבה יותר ממה שהתחייב!
אילן נחון בסבלנות רבה, אדיבות ומקצועיות יוצאת דופן, כאשר גם רמת המחירים שלו היא סבירה בהחלט, מחיר הוגן ושירות אדיב יוצא מן הכלל!
לסיכום, אנו ממליצים לכווווולם: אם אתם באמת מחפשים טכנאי מחשבים טוב ויעיל, איש אמין שתוכלו לסמוך עליו בשעות הדחק וגם תמיד - אילן הוא הכתובת!

נסו ותהנו!
אברהם דוד מוסקוביץ
בשם צוות העובדים 

מכתב המלצה מ"קרן ניהול הון"
 
לכל המעוניין:
 

FCM Letter of Recommendation Heb_resize.jpgמר אילך מימוני שירת כמנהל מערכות מידע בקרן ניהול הון מהתחלת 2006 ‏. קרן ניהול הון תומכת מיזמים פילנתרופים המסייעים לעסקים קטנים ובינוניים בארץ עם משרדים בירושלים, תל אביב, וראש פינה. אומנם המטרות שלנו הן פילנתרופיות, אנחנו תלויים בצורה משמעותית על טכנולוגיה כפלטפורמה מאחדת שמאפשרת לנו לספק שירותים גם מכל המשרדים שלנו וגם בכל האתרים של הלקוחות שאנו משרתים. אם צוות עם מעל 60 ‏איש, רובם נמצאים רוב הזמן מחוץ למשרד מחוברים דרך מחשבים ניידים, הרבה שרתים בכל משרד, ו WAN ‏רציני ,אפשר להגיד שמבנה הIT של קרן ניהול הון יותר דומה לזה של חברה מסחרית מובילה מאשר למיזם פילנתרופי .
 
‏כמנהל, מר מימוני דיווח ישר למנכ"ל החברה. במחלקה ה  IT  ברך כלל עבד צוות של כ 10 ‏עובדים פלוס קבלני משנה כולל מנהלי רשת, טכנאים, ומתכנתים. משום שמר מימוני הצטרף בתקופה של צמיחה מהירה, הוא היה חלק אינטגראלי של הקבוצה הניהולית שתכננה, בנתה, והתקינה את כל התשתיות בשלושת המשרדים מכמעט אפס.
 
‏כאחד שנהנה מהעבודה והתמיכה של מר מימוני בשנתיים האחרונות, אני יכול להעיד שהוא עובד מסור שתמיד שאף למקצוענות. הוא מסתדר עם כולם וסיפק לכל העודים בארגון שלנו את התמיכה ב  IT  והשירותים הנדרשים לבצע את עבודת החברה.