התקשר ל: 5335567 054

תמיכת מחשבים לעסקים

שרות פרטי

התקנת תשתיות פיזיות

מכירה יעוץ והתקנה

מיחשוב בראש שקט!

H.T.S.S מומחה מערכות מחשב

עקוב דרך הקישורים הבאים:

תפקידים שמילאתי בעבר
סמנכ"ל טכנולוגיות, חברת קרן ניהול הון. בתפקיד שכלל:
• פיתוח הקמה וניהול מערך המחשוב ומערכות המידע. הקמה מאפס, כולל תכנון ובנית תשתיות ה- LANוה-WAN המחברות את כל חמשת הסניפים בארץ ,התקנת שרתי AD, SQL, Exchange, BB ועוד שרתים תומכים ב כ-100 תחנות. ניהול בפועל של מערכות הבטחת מיידע. תפעול בעבודה מרחוק. ניהול מערך גיבוי. תכנון והשמה בפועל של כל התשתיות. ניהול הרכש הטכנולוגי.אחריות על נושא הטלפוניה כולל VOIP.

במשך 11 שנים הייתי מנהל רשת ומערכות מידע באולפני טלעד בערוץ 2, ירושלים ות"א.
• ניהול מערך הפועל יום ולילה ללא נפילות בכלל ותוך מילוי כל הדרישות והצרכים של החברה.בניית וניהול רשת מורכבת ומבוזרת. בניית מערכת מחשוב ומערכת מידע כולל חומרה, תשתיות ואבטחת מידע. פיתוח הקמה והטמעה של תוכנת ניהול תחנת טלוויזיה. ניהול צוותים.ייזום הכנסת מערכת לצפייה בשידור וברייטינג. ליווי הפקות שטח והרמת קווי תקשורת )"עובדה" עם אילנה דיין ועוד(. ניהול מערך גיבוי מורכב. הקמת תשתית תקשורת בין עירונית, אלחוטית, סלולארית ועוד. תכנון והשמה בפועל של חדר המחשב, תשתיות חשמל טכני ומיזוג. אחריות על הרכש הטכנולוגי ועבודה מול ספקי טכנולוגיה. מפקח טכני ראשי על מערך השידורים.שידור ומעבר המילניום משנת 1999 לשנת 2000.

אחראי טכני בחדר שידור בחברת ICTV (חברת בת של אולפני הרצליה) בתפקיד כלל:
• אחריות טכנית על רצף תקין של שידורי ערוץ 2 הניסיוניים המשודרים מאולפני ICTV. מנהל מעבדת ציוד איכות שידור בחברת ICTV .מדריך מערכות צילום עבור קורסים של חברת ICTV.אחריות על שידורי חדשות של חברות חוץ. SoundMan, VTRMan News, BOOMMan, Floor Director CTC Editor,. אחראי מחשבים ב ICTV

קרות חיים - CV English - קורות חיים צרפתית -